Spôsob dopravy a platba za poštovné

Robíme všetko preto, aby sme tovar, ktorý ste si vybrali na našom e-shope doručili včas a podľa vašich predstáv. Pre doručovanie zásielok využívame služby špičkového kuriéra GLS, ak objednávka bude uskutočnená do 12:00 tovar Vám bude doručený do 1 až 2 pracovných dní. 

Prehľad cien a spôsobov doručenia: 

- Osobný odber v Bratislave TU – Zadarmo

- Objednávka nad 60 eur – Zadarmo
- Platba cez platobnú bránu a doručenie kuriérom – 3,99 eur
- Platba na dobierku a doručenie kuriérom – 4,99 eur

V rámci Bratislavy vám ponúkame aj služby, ktoré oceníte, najmä ak tovar potrebujete ihneď.

Balóny na nasledujúci deň

Naplánujte dokonalé prekvapenie či oslavu pre blízkeho už dnes. Objednajte si balóny, ktorými chcete niekomu vyčariť úsmev na tvári a my vám ich v rámci Bratislavy doručíme na nasledujúci deň naším kuriérom s poplatkom 7.5 eur.

Nezabudnite do objednávky zadať osobný odber, nebudete tak platiť za dopravu dvakrát. Deň a čas doručenia si dohodnite priamo telefonicky na 0911 727 537.

Balóny ihneď

Spomenuli ste si na dnešný dôležitý sviatok svojho priateľa či blízkeho neskoro alebo túžite niekoho prekvapiť len-tak? PartySaurus vám balóny podľa vášho výberu doručí v rámci Bratislavy aj ihneď s poplatkom 15 eur. 

Nezabudnite do objednávky zadať osobný odber, nebudete tak platiť za dopravu dvakrát. Deň a čas doručenia si dohodnite priamo telefonicky na 0911 727 537.

Balóny v sobotu 

Zabudli ste na balóny a potrebujete ich doniesť až k Vám domov ? V rámci Bratislavy Vám ich doručíme do 12:00 za príplatok 20 eur. Objednávku si dohodnete telefonicky na 0911 727 537. 

Nezabudnite do objednávky zadať osobný odber, nebudete tak platiť za dopravu dvakrát.

Spôsob dopravy a platba za poštovné do Čiech

- Objednávka nad 75 eur – Zadarmo

- Platba cez platobnú bránu Comgate
- Doručenie kuriérom – 7,99 eur
- Doba doručenia 2-3 pracovné dni